Hale magazynowe
Just another WordPress site

Architektura: CTF Guangzhou / KPF

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

KPF KPF niedawno udostępnił nam swój najnowszy projekt na 530-metrową wieżę wielofunkcyjną w Zhujiang Xincheng CBD w Guangzhou.
CTF Guangzhou.
który jest obecnie w budowie.
Dołączając do imponującej już panoramy, nowa wieża utworzy miejski triumwirat z najbliższymi sąsiadami.
440 metrowe Międzynarodowe Centrum Finansowe i 600 metrowa Wieża Canton.
Forma wieży jest informowana przez swój wewnętrzny program przez porażki na czterech pierwotnych poziomach przejściowych; poczynając od biura, kończąc na mieszkaniach, mieszkaniach, hotelach, hotelach na koronach, a na końcu na koronach nieba.
Z każdym krokiem w formie budynku, płyta podłogowa jest zmniejszona w odpowiedzi na jej wewnętrzne programowanie, a odkryta przestrzeń na dachu jest wykorzystywana jako zewnętrzny taras widokowy dla najemców.
.
KPF System fasady składa się z białego, terakotowego pionowego szprosu.
system inspirowany długą tradycją chińskiego rzemiosła ceramicznego.
Wielowariantowy element elewacji służy do ukrywania okien, oświetlenia LED, ścieżek do mycia okien, a także zapewnia osłonę przeciwsłoneczną.
Wizualnie białe pionowe linie zestawiają białą, skręconą strukturę Wieży Canton i wewnętrzny diagram IFC.
.
KPF Pamiętaj, aby sprawdzić, jak postępy w dalszym ciągu aktualizacji do imponującej panoramę Guangzhou, która kiełkuje nowe supertalls w zadziwiającym tempie.
.
KPF.
KPF
[podobne: malowanie elewacji cennik, energomontaż północ, malowanie elewacji cennik aluminiowe ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: energomontaż północ malowanie elewacji cennik olx dąbrowa górnicza