Hale magazynowe
Just another WordPress site

Kącik architekta – Architektura Otro / L Escaut

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości L.
Escaut Architectures Architekci: L.
Escaut Architectures Lokalizacja: Vassivi.
Re Island, Francja Projekt Autor: Koo Jeong A Rok projektu: 2008 Obszar projektu: 212 m2 Fotografie: dzięki uprzejmości L.
Escaut Architectures + 12 OTRO to śmiały deskorolka grafika, składająca się z różnych misek, kołyski i tunelu.
Koo Jeong A zaprasza nowicjuszy i ekspertów, aby podzielili się fizycznym i zmysłowym doświadczeniem swojej pracy, jeżdżąc po krajobrazie.
W momencie jej przybycia w 2007 roku na wystawę Oussseux, Koo Jeong A był pod wrażeniem tajemniczych zimowych krajobrazów wyspy i atmosfery, która od niego wyrosła: Vassivi.
Re stał się Oussseux, nierealnym, fantasmagorycznym i potężnym marzeniem do wyobrażonego świata artysty.
Dzięki uprzejmości L.
Escaut Architectures Dzięki OTRO, Koo Jeong A próbuje kruchą widoczność dzieła sztuki, jego dyskretny wygląd, który testuje naszą percepcję, zobowiązując do odkrycia z cierpliwością istoty dzieła sztuki.
Dzięki uprzejmości L.
Escaut Architectures Koncepcja OTRO, jej owalny kształt, zastosowanie zielonej farby fosforyzującej, jej stopniowe odkrywanie i jej integracja na wyspiarskiej łące sprawiają, że dzieło to staje się nieskończoną krainą badań, która odzwierciedla wszystkie szczegóły, takie jak światło , jego związek z miejscem, atmosferą, snem i fantastyką.
OTRO to grafika wykonana z guzów.
kołyska.
i dziuple.
miski i tunel.
To dzieło Koo Jeong A odnosi się zarówno do definicji rzeźby, jak i reprezentacji: dziupli i guzów, cieni i świateł, miękkich lub akcentowanych płaskorzeźb.
Dzięki uprzejmości L.
Escaut Architectures Praca artystyczna to życie, eksperymentowanie, nie tylko z punktu widzenia sportowego, ale także z sensacyjnego, wrażliwego i artystycznego punktu widzenia.
Ustanawia związek pomiędzy miejskim, praktycznym, sportowym i zabawnym aspektem dzieła sztuki jako skate park a dziełem sztuki z artystycznego punktu widzenia jako część świata Koo Jeong A.
S.
Dzięki uprzejmości L.
Escaut Architectures
[przypisy: hoger lubliniec, rolety tarnów, kahrs podłogi ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: hoger lubliniec kahrs podłogi rolety tarnów