Hale magazynowe
Just another WordPress site

Architektura i nowoczesne budownictwo – Sberbank Corporate University / Erick van Egeraat

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości Erick van Egeraat holenderski architekt Erick van Egeraat wygrał niedawno międzynarodowy konkurs na nowy korporacyjny uniwersytet Sberbank o powierzchni 32 000 m2.
Będąc największym i najstarszym państwowym bankiem w Rosji, zatrudniającym ponad 250 000 pracowników i posiadającym 20 000 oddziałów w kraju, nowy Uniwersytet Sberbank zapewni szkolenia, seminaria i programy budowania zespołu dla najlepszych specjalistów firmy, aby stale poprawiać swoje wyniki w standardy korporacyjne.
Uniwersytet Sberbank zostanie ukończony w 2013 r.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
.
Aby wygrać prestiżowy konkurs jest świetny, ale moja Architektura to nie tylko pomysł, to jest coś do zrobienia.
Spełnienie i przekroczenie wymagań budowlanych na całym świecie to kwestia trwałego profesjonalizmu i przywództwa w naszym biurze.
To, a także ogólna ducha współpracy wśród wielu firm zaangażowanych w realizację, zapewni uderzający efekt końcowy.
Mówi Erick van Egeraat Dzięki uprzejmości Erick van Egeraat Najbardziej znany rosyjski bank oznacza najwyższe standardy dla swoich pracowników i dlatego dąży do najbardziej ambitnego projektu edukacyjnego pod względem wzornictwa i jakości.
Witryna Uniwersytetu znajduje się w delikatnym podmiejskim, prawie wiejskim otoczeniu, otoczonym lasami na południu i Istrą na północy.
Delikatna natura tego środowiska zapewniała obydwie możliwości jako wyzwanie dla rozwoju.
Dzięki uprzejmości Erick van Egeraat Zdaniem ekspertów z regionu w Moskwie projekt Erick van Egeraat nie tylko sprostał wyzwaniom środowiskowym, ale także zapewnił trwałą równowagę między naturą i rozwojem.
Uniwersytet będzie składał się z przestrzeni edukacyjnych i konferencyjnych, akademików, kwater dla nauczycieli, budynków dla nauczycieli, budynków klubowych i obiektów sportowych.
Kompleks w pełni integruje zrównoważone narzędzia i technologie projektowania, stawiając zrównoważony rozwój w centrum agendy korporacyjnej.
Dzięki uprzejmości Erick van Egeraat Przestronne i malownicze ustawienie pozwala na stworzenie modelu kampusu; dystrybucja programu na miejscu tworzy wygodnie skalowane przestrzenie publiczne, które intensyfikują interakcję z naturalnym otoczeniem.
Funkcje edukacyjne, noclegowe i sportowe są grupowane w ortogonalnie określone objętości.
Biorąc pod uwagę klimat, wszystkie elementy budowlane z wyjątkiem nauczycieli.
Obudowa łączy się z elegancką i klimatyzowaną kolumnadą.
Ta kolumnada jest zaprogramowana jako rekreacyjna, barowa, relaksacyjna i służy jako identyfikująca podstawa całego kompleksu.
Dzięki uprzejmości Erick van Egeraat.
Uniwersytet Sberbank.
Kampus jest wzorcem pod wieloma względami, zawiera ambicję organizacji, aby była przejrzysta, solidna i trwała.
Jednocześnie budynki spełniają najwyższe standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju.
Jako architekt nierosyjski mogę być dumny z tego, że moim klientom powierzono mi tę odpowiedzialność.
.
Mówi Erick van Egeraat Dzięki uprzejmości Erick van Egeraat
[przypisy: asmet lublin, vts volcano, stelrad grzejniki ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: asmet lublin stelrad grzejniki vts volcano